Usługi

Nasze usługi

W ramach usług świadczonych przez firmę Binger mogą Państwo również liczyć na naszą pomoc w zakresie:
  • Montażu i demontażu nagrobka do pogrzebu. Usługa ta polega na fachowym demontażu nagrobka, transporcie nagrobka z cmentarza na plac naszej firmy i ponowny montaż nagrobka na cmentarzu (bezpłatne przechowanie nagrobka). Usługa ta demontażu i montażu do pogrzebu objęta jest 2 -letnia gwarancją. Koszt usługi wyceniany jest indywidualnie.
  • Portretowanie, czyli grawerowanie na polerowanym kamieniu zdjęcia osoby zmarłej lub wizerunku Jezusa, Maryi, Anioła. Portret wykonujemy ze zdjęcia przesłanego przez klienta. Wygrawerowany portret stanowi ciekawa alternatywę do zdjęć porcelanowych, które z biegiem czasu bledną.
  • Piaskowanie liter. Wykonujemy napisy również techniką piaskowania, która pozwala uzyskać płytkie grawery o ostrych krawędziach. Możemy wypiaskować dowolną grafikę oraz tekst o dowolnej czcionce.
  • Ręczne kucie liter w „klin”. Technologia ta pozwala wydobyć głębię każdej inskrypcji. Każdy napis najpierw projektujemy rysując go bezpośrednio na tablicy nagrobnej, a następnie przystępujemy do wielogodzinnej pracy.
  • Montaż posadzek do nagrobków. Prace montażowe to złożony proces, ważnym jej elementem przy realizowaniu np. posadzek jest przygotowanie podłoża, zagruntowanie i stosowanie odpowiednich klei. Stosujemy materiały przeznaczone tylko do prac kamieniarskich gwarantuje to Państwu trwałość realizacji i utrzymanie kamienia w odpowiedniej kolorystyce.
Zapraszamy do kontaktu:

BINGER s.c. A.Ł.W. Sowiński
ul. Jagałły 1C, 10-371 Olsztyn-Kieźliny
NIP 739-382-15-58

Godziny pracy:
pon-piatek 7:00-17:00
soboty 9:00-12:00

Łukasz Sowiński
tel.: 509-266-656
email: binger.lukasz@wp.pl

Arkadiusz Sowiński
tel.: 509-040-496
email: binger.areksowinski@gmail.com

Masz pytania? Napisz do nas: