Galanteria nagrobkowa

Galanteria nagrobna na pomniki

Wykorzystywana jest do zdobienia grobów. Są to wszelkiego rodzaju lampiony, wazony, a także krzyże i figury przedstawiające Jezusa, Maryję lub inne biblijne postacie. Stanowią one piękną ozdobę nagrobka i dodatkowo mogą pełnić bardzo praktyczne funkcje. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasować je do dowolnego pomnika.
Wszystkie

elementy galanterii nagrobkowej

, które znajdują się w naszej ofercie są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów zapewniających długą żywotność. Mogą być wykonane z różnych rodzajów materiału tj. marmur, mosiądz lub z brązu. Najczęściej wybieranym materiałem jest brąz bowiem posiada wspaniałą barwę, jest bardzo trwały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Nawet z upływem lat prezentuje się wyjątkowo pięknie.

Galanteria nagrobkowa w naszej ofercie to między innymi:

  • Figury - motyw często wykorzystywany we wzornictwie nagrobnym. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór różnorodnych figur nagrobkowych.
  • Wazony nagrobkowe - to z pewnością niezbędne elementy sztuki nagrobkowej, które poza swoją podstawową funkcją – utrzymaniem kwiatów – będą służyć również za piękną ozdobę.
  • Litery - posiadamy wiele wzorów liter nagrobkowych, dostępnych w różnych rozmiarach.
  • Krzyże nagrobkowe - posiadamy wiele oryginalnych i tradycyjnych wzorów krzyży w różnych rozmiarach.
  • Lampy nagrobkowe - z naszej oferty to nie tylko funkcjonalne elementy galanterii nagrobkowej, osłaniające znicze, lecz także przepiękne ozdoby nagrobne. Dostępne są różne wzory i rozmiary.
  • Wizerunki nagrobkowe - unikatowe ozdoby nagrobkowe dodające pomnikom odpowiedniego charakteru i oryginalności.

GALERIA GALANTERII NAGROBKOWEJ

Zapraszamy do kontaktu:

BINGER s.c. A.Ł.W. Sowiński
ul. Jagałły 1C, 10-371 Olsztyn-Kieźliny
NIP 739-382-15-58

Godziny pracy:
pon-piatek 7:00-17:00
soboty 9:00-12:00

Łukasz Sowiński
tel.: 509-266-656
email: binger.lukasz@wp.pl

Arkadiusz Sowiński
tel.: 509-040-496
email: binger.areksowinski@gmail.com

Masz pytania? Napisz do nas: